Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Znaki nakazu

( ilość produktów: 9 )

Znaki nakazu to niezwykle istotne elementy w zakładach przemysłowych i budowlanych, a także w miejscach użyteczności publicznej. Odpowiednio oznakowane i umieszczone w widocznym miejscu, informują pracowników i użytkowników o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa oraz nakazują określone czynności.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze rodzaje znaków nakazu:

Znaki nakazu BHP

Znaki nakazu BHP to znaki informacyjne, które mają na celu zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo lub konieczność zachowania ostrożności na danym terenie. Mogą dotyczyć m.in. korzystania z urządzeń technicznych, używania środków ochrony osobistej, czy zasad postępowania w razie wypadku.

Znaki nakazu pożarowego

Znaki nakazu pożarowego to oznakowanie informujące o sposobach postępowania w przypadku pożaru lub zagrożenia pożarowego. Mogą dotyczyć np. użycia gaśnic, sygnalizacji alarmowej, czy ewakuacji.

Znaki nakazu drogowego

Znaki nakazu drogowego to oznakowanie informujące o obowiązujących na drodze przepisach. Mogą dotyczyć m.in. ograniczenia prędkości, zakazu wjazdu, nakazu jazdy w określonym kierunku.

Znaki nakazu dla pieszych

Znaki nakazu dla pieszych to oznakowanie informujące o obowiązujących zasadach dla pieszych na drodze. Mogą dotyczyć m.in. nakazu przechodzenia przez jezdnię na pasach, zakazu wchodzenia na jezdnię poza przejściem dla pieszych, czy nakazu korzystania z chodnika.

Znaki nakazu dla pracowników

Znaki nakazu dla pracowników to oznakowanie informujące o obowiązujących zasadach na danym terenie oraz nakazujące wykonywanie określonych czynności. Mogą dotyczyć m.in. zakazu palenia, stosowania środków ochrony osobistej, czy nakazu stosowania określonych urządzeń lub narzędzi.

Znaki nakazu dla zwierząt

Znaki nakazu dla zwierząt to oznakowanie informujące o obowiązujących zasadach w miejscach, gdzie przebywają zwierzęta. Mogą dotyczyć np. zakazu karmienia zwierząt, nakazu prowadzenia psów na smyczy, czy nakazu sprzątania po swoim zwierzęciu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1157 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybka realizacja
2024-06-03
Polecam
pixelpixel