Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gaśnice proszkowe, śniegowe, komputerowe, pianowe - sklep bhp

( ilość produktów: 4 )

W kategorii "Gaśnice" oferujemy różne rodzaje gaśnic, które pomogą Ci w razie nagłego pożaru. Oferujemy gaśnice o różnych pojemnościach i zastosowaniach, w tym pianowe, proszkowe oraz śniegowe.

Gaśnice pianowe - gaśnice stosowane do gaszenia pożarów materiałów organicznych i cieczy

Gaśnice pianowe to gaśnice najczęściej stosowane do gaszenia pożarów materiałów organicznych, takich jak papier, drewno, tkaniny, ale także do gaśzenia pożarów cieczy, takich jak benzyna, olej, czy alkohol. Gaśnice pianowe wytwarzają gęstą pianę, która ogranicza dostęp powietrza do ognia, a tym samym pozwala na jego skuteczne ugaszenie.

Gaśnice proszkowe - uniwersalne gaśnice stosowane do gaszenia różnych typów pożarów

Gaśnice proszkowe to uniwersalne gaśnice, które można stosować do gaszenia różnych typów pożarów, w tym pożarów ciał stałych, cieczy oraz gazów. Gaśnice proszkowe są najczęściej stosowane w przemyśle, magazynach, czy samochodach, ze względu na swoją skuteczność i uniwersalność.

Gaśnice śniegowe - gaśnice stosowane do gaszenia pożarów ciał stałych w zamkniętych pomieszczeniach

Gaśnice śniegowe to gaśnice stosowane przede wszystkim do gaśzenia pożarów ciał stałych, takich jak drewno, papier, tkaniny, czy materiały plastikowe. Ich działanie polega na chłodzeniu i tłumieniu ognia przy użyciu śniegu w postaci rozpylonej mgły. Gaśnice śniegowe są polecane do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych, w których występują cenne urządzenia lub sprzęty.

Wszystkie nasze gaśnice spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa i higieny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są one odpowiednie do Twojego miejsca pracy czy mieszkania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1072 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-20
Szybką i sprawna obsługa. Wszystko jak w najlepszym porządku
2024-04-16
Super, szybka dostawa, produkt jak w opisie
pixelpixel