Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bluzy robocze ostrzegawcze

( ilość produktów: 4 )

Bluzy specjalistyczne i ostrzegawcze

W kategorii Bluzy specjalistyczne i ostrzegawcze znajdziesz różnego rodzaju bluzy robocze przeznaczone dla pracowników wykonujących zadania w specjalistycznych warunkach, wymagających odpowiedniego zabezpieczenia.

W ofercie znajdują się m.in. polary ostrzegawcze z zamkiem błyskawicznym, które zapewniają widoczność pracowników na placu budowy czy przy drodze. Dostępne są również bluzy robocze spawalnicze z certyfikatem, wykonane z materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury oraz iskier, zapewniające ochronę przed poparzeniami i innymi obrażeniami spawalniczymi.

Dla mężczyzn dostępne są również bluzy antypalne, chroniące przed ogniem i ciepłem, a także bluzy robocze antystatyczne, zapobiegające gromadzeniu się elektrostatyczności i chroniące przed wyładowaniami.

Wszystkie bluzy robocze w kategorii Bluzy specjalistyczne i ostrzegawcze zostały wykonane z myślą o najwyższej jakości, bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania.

Bluzy robocze spawalnicze z certyfikatem

Bluzy robocze spawalnicze z certyfikatem to jedne z najbardziej specjalistycznych bluz roboczych. Wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak skóra, kevlar czy wełna szklana, zabezpieczają pracownika przed poparzeniami i innymi obrażeniami spawalniczymi. Posiadają atesty i certyfikaty, potwierdzające ich skuteczność w trudnych warunkach pracy.

Polary ostrzegawcze na zamek błyskawiczny

Polary ostrzegawcze na zamek błyskawiczny to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla pracowników pracujących w ciemnych i słabo widocznych miejscach, np. na budowie czy przy drodze. Dzięki specjalnym taśmom odblaskowym, bluzy te zapewniają wysoką widoczność i bezpieczeństwo. Posiadają także praktyczne kieszenie na narzędzia i inne drobiazgi.

Bluzy antypalne

Bluzy antypalne to rodzaj specjalistycznych bluz roboczych, które zostały zaprojektowane z myślą o ochronie przed płomieniami, gorącem i innymi czynnikami termicznymi. Są szczególnie przydatne dla pracowników branży przemysłowej, metalowej, hutniczej, czy petrochemicznej, gdzie występuje ryzyko kontaktu z ogniem i wysokimi temperaturami.

Bluzy antypalne zazwyczaj wykonane są z materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na ogień, takich jak aramidy, meta-aramidy, nomex, czy kevlar. Często również wyposażone są w dodatkowe warstwy ognioodporne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1116 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
szybko i profesjonalnie. Polecam.
2024-05-11
Koszule trafione na prezent
pixelpixel