Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Znaki ochrony przeciwpożarowej

( ilość produktów: 15 )

Kategoria znaków przeciwpożarowych to niezwykle ważny element w każdym obiekcie, który przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa ludzi i mienia w przypadku pożaru. Znaki przeciwpożarowe informują o istnieniu dróg ewakuacyjnych, punktów alarmowych, miejsc wyposażonych w sprzęt gaśniczy oraz o innych zagrożeniach pożarowych, takich jak obecność materiałów łatwopalnych.

Znaki przeciwpożarowe informacyjne

Znaki informacyjne są ważne w celu informowania o zasadach postępowania w przypadku pożaru, jak również informowania o dostępnych środkach gaśniczych oraz informacji o lokalizacji hydrantów. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje znaków informacyjnych, takie jak: informacja o gaśnicach, wskazówki postępowania w przypadku pożaru, informacja o hydrantach i wiele innych.

Znaki przeciwpożarowe

Znaki przeciwpożarowe są to znaki, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka pożaru. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje znaków przeciwpożarowych, takie jak: zakaz palenia, zakaz używania otwartego ognia, zakaz parkowania na miejscach straży pożarnej i wiele innych.

Naklejki ognioodporne

Naklejki ognioodporne to specjalne naklejki, które charakteryzują się odpornością na działanie ognia. W naszej ofercie znajdziesz naklejki ognioodporne, które można umieścić na różnych powierzchniach, takich jak: drzwi, ściany, szyby i wiele innych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1001 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
Wszystko szybko i profesjonalnie. Polecam kupującym.
2024-02-17
Jestem bardzo zadowolona z obsługi . Doskonała informacja o każdym etapie realizacji mojego zamòwienia i mega szybka przesyłka . Gorąco polecam zakupy w Waszym sklepie .
pixelpixel