Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nadruki

Zamawiając odzież możesz zlecić wykonanie na niej nadruków reklamowych.
Nadruki reklamowe wykonujemy metodami:
  • nadruk cyfrowy DTF
  • sitodruk
  • haft komputerowy
  • termotransfer
  • flex

Wycena indywidualna każdego projektu oraz szczegółowe informacje pod adresem e-mail : biuro@dudziakbhp.pl  

W wiadomości prosimy o załączenie poniższych informacji:  

  • model produktu na którym mamy wykonać logo 
  • ilość produktów do logowania jaka ma być wyceniona
  • logo w formie graficznej najlepiej w jednym z formatów EPS, CDR, PDF, AI, SVG, JPEG lub PNG.

W zależności od wielkości zamówienia i możliwości technicznych doradzamy najbardziej ekonomiczną metodę nadruku.  

NADRUK CYFROWY DTF

Nadruki DTF (Direct To Film) to nowa, genialna, tania, technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach. Jest doskonałą alternatywą zadruku tekstyliów w porównaniu do innych metod nadruku powierzchniowego: DTG (Direct to Garment), termotransfer flexem, termotransfer flexem drukowanym solwentem, laserem WTT, czy sitodrukiem. Nadaje się doskonale do nisko- i średnio nakładowych produkcji, a czasami nawet w wysokonakładowych produkcjach, gdzie wymagana jest duża ilość kolorów w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków. Nadruki DTF są stosunkowo tanie i szybkie w produkcji w porównaniu z innymi metodami nadruków.

SITODRUK

Technika nadruku polegająca na użyciu farb tekstylnych poprzez przeciskanie ich raklą przez matryce. Od pojedynczych kolorów po przejścia tonalne to główna zaleta sitodruku. Jeden kolor = jedna matryca, dlatego też ta metoda świetnie sprawdza się przy większych nakładach. Proces naświetlania jest wymagany przy kolorowych wzorach, każdy kolor/matryca jest naświetlany oddzielnie. Matryce nie są przechowywane do ponownego użytku. Metodę tą cechuje bardzo wysoka trwałość nadruku.

 

HAFT KOMPUTEROWY

Metoda znakowania odzieży cechująca się dużą wytrzymałością i ciekawym efektem wizualnym. Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu, ściegi haftu odwzorowują podany wzór na materiale. Nakłucia igieł z nićmi są solidną metodą znakowania, która w trakcie użytkowaniu nie traci na swojej wartości oraz nie zniekształca się. Polecana do wizytowych jak i tych bardziej codziennych ubrań. Możliwość użycia większej ilości kolorów na jednym projekcie.

TERMOTRANSFER

Metoda, która pozwala na bardzo dobre i szczegółowe odzwierciedlenie grafiki, która ma zostać nadrukowana na materiale. Termotransfer sitodrukowy jest techniką wykorzystującą specjalne farby, które są nadrukowywane na papierze lub specjalnej folii, a następnie powlekane klejem najczęściej w postaci proszku. Nagrzewanie wygląda podobnie jak w przypadku folii flex, odpowiednia temperatura, czas oraz siła docisku mają tu bardzo duży wpływ na końcowy efekt. Zalety to na pewno gładkość nadruku oraz możliwość wykonywania bardziej skomplikowanych wzorów.

FLEX

Nadruk jest wykonywany poprzez wgrzewanie folii flex bezpośrednio na odzieży dzięki odpowiedniej temperaturze, naciskowi i w odpowiednim czasie. Wysoka trwałość nadruku oraz bardzo dobre krycie materiału to zalety tej metody. W ofercie jest dostępna obszerna gama kolorów. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania nadruków folią odblaskową. Brak możliwości przejść tonalnych przy tej formie znakowania odzieży. Ilość zawartych kolorów na jednym projekcie to max 5. Idealnie sprawdza się przy nadruku nieskomplikowanych logotypów lub treści, które umieszczamy na materiale w niskim nakładzie.
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1157 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybka realizacja
2024-06-02
Szybko, sprawnie i bezproblemowo
pixelpixel